środa, 23 kwietnia 2014

Bez tematu...

Dzień dobry, jak wam wolne zleciało?
Mam trzy dni dodatkowego wolnego, egzaminy gimnazjalne. Przy okazji pozdrawiam i życzę wam powodzenia : )
Ciąg dalszy mnie boli gardło.
Jeśli chodzi o ostatni komentarz z mojego konta (Oczywiście to nie mój, wujek coś kombinował, no i się stało i wykorzystał okazje, ale go serdecznie pozdrawiam XD). Jeśli chodzi o polskie zespoły rockowe i metalowe, nie wchodzi we mnie jakoś polska muzyka, nie gustuję i tyle. Darzę wielkim szacunkiem nasze ojczyste zespoły, które również dużo osiągnęły, ale nie każdy musi wszystko słuchać. Nie zamierzam hejtować naszych polskich zespołów, absolutnie, nigdy. Polska scena muzyczna w XXI w. wygląda w ten sposób: "Pieniądze, nagrać gówniany album i  do widzenia". 
Dobra wyraziłam swoją opinię, nie wiem jak u was.
Jeszcze raz pozdrawiam kochanego wujka XDD
Może jutro coś ciekawszego dodam, zobaczę jak cie wszystko potoczy.
Życzę dobrej nocy i do zobaczenia. :D
/Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz