czwartek, 17 kwietnia 2014

Witam : )

Cześć, mam na imię Karolina, będe prowadzić bloga o zespole z Finlandii Apocalyptice, ale nie tylko o niej. Również, będe dodawać zdjęcia z moimi zainteresowaniami. Mam nadzieję, że będe miałą dużo czytelników : )
Nie tylko ja będe prowadziła bloga, ale również moja koleżanka ; )

/Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz