sobota, 19 kwietnia 2014

Wesołych świąt! : )

No więc witam kochani, poświęciliście koszyczki? C:
Chciałam życzyć każdemu czytelnikowi spkojnych i udanych Świąt Wielkanocnych.
O jednym zapomniałam :D
Wczoraj byłam po swój prezent urodzinowy, czyli płytę Apocalyptici Worlds Collide
Płyta jest genialna *-*
 A oto ona:


Za tydzień moje urodziny Yeah ^^

Chciałam również pozdrowić fanpage na Facebooku A ja wolę słuchać Rocka.
Naprawdę godne polecenia :3
Możecie także rozpowszechniać mój blog, ja się wręcz nie obrażę, a komentarze wręcz mile widziane.
/Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz