Chciałam życzyć każdemu czytelnikowi spkojnych i udanych Świąt Wielkanocnych.
O jednym zapomniałam :D
Wczoraj byłam po swój prezent urodzinowy, czyli płytę Apocalyptici Worlds Collide
Płyta jest genialna *-*
A oto ona:
Za tydzień moje urodziny Yeah ^^
Chciałam również pozdrowić fanpage na Facebooku A ja wolę słuchać Rocka.
Naprawdę godne polecenia :3
Możecie także rozpowszechniać mój blog, ja się wręcz nie obrażę, a komentarze wręcz mile widziane.
/Carolina


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz