piątek, 18 kwietnia 2014

Niewystarczająco silny

No witam ponownie : D
Przedstawiam tu mój ulubiony utwór, Apocalyptica- Not Strong Enough.
Przy tej piosence czuję się wniebowzięta, nie ma dnia, który obejdzie się beż śpiewania
Sam teledysk też mi się podoba, te dziewczyny wygrały życie c:
Dobra nie będe was męczyć, może się odezwę później : )
/Carolina


                     
             
                     

                     

                     

                                                             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz