Przedstawiam tu mój ulubiony utwór, Apocalyptica- Not Strong Enough.
Przy tej piosence czuję się wniebowzięta, nie ma dnia, który obejdzie się beż śpiewania
Sam teledysk też mi się podoba, te dziewczyny wygrały życie c:
Dobra nie będe was męczyć, może się odezwę później : )
/Carolina




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz