czwartek, 17 kwietnia 2014

Wielki Piątek- gadka szmatka o Wielkanocy i czarnym kocie

Ave : )
Witam was w ten beznadziejny poranek (Mam beznadziejną pogodę). 
Jak tam wasze przygotowania do Wielkanocy? :D
Ja należę do osób, którzy tak naprawdę mniej się przejmują świętami, no ale cóż nie każdy jest idealny
Wstawiam wam czarnego kota :3
Nie wierzę w te całe gadki, że "czarne koty przynoszą nieszczęście", u mnie jest wręcz odwrotnie. 
Sama miałam czarnego pupila i żadne nieszczęście się nie wydarzyło, wręcz przeciwnie. Szczęście samo przyszło do mnie : ) 
/Carolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz